خورشید جهانخورشید جهان

با ثبت نام، من با شرایط دفتر مسافرتی خورشید جهان، سیاست حفظ حریم خصوصی، سیاست های برگشت وجه مهمان و شرایط ضمانت میزبان موافقت می کنم.

قبلا عضو شده اید؟

خورشید جهانخورشید جهان
رمز عبور را فراموش کرده اید؟

حساب کاربری ندارید؟

تور سرعین

تور سرعین

نام هتلدرجه هتلهر نفر در اتاق ۲ تخته (۲ شب)هر نفر در اتاق ۲ تخته (۳ شب)هر نفر در اتاق ۲ تخته (۴ شب)هر نفر در اتاق ۳ تخته (۲ شب)هر نفر در اتاق ۳ تخته (۳ شب)هر نفر در اتاق ۳ تخته (۴ شب)
تور سرعین هتل قهوه سوئی۳ ستاره۴۷۸,۰۰۰ تومان۶۸۷,۰۰۰ تومان۸۹۶,۰۰۰ تومان۶۲۰,۰۰۰ تومان۹۰۰,۰۰۰ تومان۱,۱۸۰,۰۰۰ تومان
تور سرعین هتل اترک ۳ ستاره۴۹۰,۰۰۰ تومان۷۰۵,۰۰۰ تومان۹۲۰,۰۰۰ تومان۶۹۰,۰۰۰ تومان۱,۰۰۵,۰۰۰ تومان۱,۳۲۰,۰۰۰ تومان
تور سرعین هتل کبیر۳ ستاره۴۹۰,۰۰۰ تومان۷۰۵,۰۰۰ تومان۹۲۰,۰۰۰ تومان۵۹۶,۰۰۰ تومان۸۶۴,۰۰۰ تومان۱,۱۳۲,۰۰۰ تومان
تور سرعین هتل کوروش۳ ستاره۵۳۰,۰۰۰ تومان۷۶۵,۰۰۰ تومان۹۹۰,۰۰۰ تومان۵۷۴,۰۰۰ تومان۸۳۰,۰۰۰ تومان۱,۰۸۸,۰۰۰ تومان
تور سرعین هتل خلیج فارس۴ ستاره۴۴۰,۰۰۰ تومان۶۳۰,۰۰۰ تومان۸۲۰,۰۰۰ تومان۵۰۴,۰۰۰ تومان۷۲۶,۰۰۰ تومان۹۴۸,۰۰۰ تومان
تور سرعین هتل ارشاد۴ ستاره۴۶۴,۰۰۰ تومان۶۶۶,۰۰۰ تومان۸۶۸,۰۰۰ تومان۶۲۶,۰۰۰ تومان۹۰۹,۰۰۰ تومان۱,۱۹۲,۰۰۰ تومان
تور سرعین هتل پدرام۴ ستاره۵۴۸,۰۰۰ تومان۷۹۲,۰۰۰ تومان۱,۰۳۶,۰۰۰ تومان۶۶۲,۰۰۰ تومان۹۶۳,۰۰۰ تومان۱,۲۶۴,۰۰۰ تومان
تور سرعین هتل رویال پارک۴ ستاره۵۹۰,۰۰۰ تومان۸۵۵,۰۰۰ تومان۱,۱۲۰,۰۰۰ تومان۷۳۸,۰۰۰ تومان۱,۰۷۷,۰۰۰ تومان۱,۴۱۶,۰۰۰ تومان
تور سرعین هتل لاله۴ ستاره۶۷۰,۰۰۰ تومان۹۷۵,۰۰۰ تومان۱,۲۸۰,۰۰۰ تومان۹۲۰,۰۰۰ تومان۱,۳۵۰,۰۰۰ تومان۱,۷۸۰,۰۰۰ تومان

خدمات تور سرعین

بلیط رفت و برگشت تور سرعین

اقامت در هتل همراه با صبحانه


نکات مهم تور سرعین

به نرخ های فوق، نرخ بلیط رفت و برگشت تور سرعین اضافه می گردد.

تعداد شب های اقامت و هتل های مذکور در تور بنا به خواست مسافر قابل تغییر می باشد.


جهت رزرو تور سرعین و یا درخواست پکیج اختصاصی لطفا با ما تماس بگیرید


تور سرعین، تلفیقی از طراوت و زیبایی طبیعت اردبیل

در ۳۰ کیلومتری غرب اردبیل (مرکز استان اردبیل) و ارتفاع ۱۶۵۰ متری از سطح دریا، شهری دلفریب با تمام زیبایی هایش جا خوش کرده است. سرعین با مساحت ۵۱۵ کیلومتر مربع و جمعیتی حدود ۶۵۰۰ نفر، یکی از گردش پذیر ترین شهر های استان اردبیل به شمار می رود. این شهر زیبا و دلفریب که به دلیل وجود چشمه های آب گرم و آب معدنی اش از شهرت فراوانی برخوردار است.

هر سال از اواسط فصل بهار و تمام ماه های تابستان (بهترین زمان سفر به این شهر) مملو از گردشگرانی است که آمده اند تا در این دیار، جان و دلی تازه کنند و با یک عالمه آرامش و انرژی به شهر خود باز گردند. جالب است بدانید که سرعین به زبان ترکی به معنی “محل خنک” و در فرهنگ لغت عربی به معنای “سرچشمه” است. این شهر در زمان های پیشین به نام هایی از قبیل سرائین، ساری قیه، سرقین و سارقین نیز مشهور بوده است. مردم این شهر از دیر باز به دارا بودن یکی از غنی ترین گنجینه های ادبیات شفاهی  ایران و خاور میانه معروف بوده اند. فولکلور که اکثر جهانگردان، شیفته آنند، در خطه آذربایجان و تمامی شهر های واقع در آن، از سابقه ای دیرین بر خوردار است و عبارت است از آداب و رسوم مردم آن منطقه، مجموعه ترانه ها و تصنیف های عامیانه و هنر های ساده مردم یک دیار.

در سرعین می توانید از تمام جاذبه های گردشگری اش نهایت لذت و استفاده را ببرید و هم چنین با تجربه خوراکی های خوشمزه و خرید سوغاتی های بی نظیر آن لذت سفر خود را تکمیل کنید. هم چنین، مسیر دسترسی به سرعین که از طبیعت چشم نواز شمال کشور از جمله جاده اسالم به خلخال و نیز گردنه حیران  می گذرد، بر جاذبه و خوشگذرانی در طول سفر می افزاید.

 

جاذبه های گردشگری تور سرعین

روستای تاریخی کنزق، واقع در ۲ کیلو متری شرق سرعین که یکی از پر طرفدار ترین جاذبه های این شهر است، دارای دره های متعدد از جمله “دره زرد” و نیز چندین چشمه آب معدنی بوده که از میان دره و گیاه گیلیدیک و درختان گلابی می گذرد. همین مکان، امروزه به یکی از تفرجگاه های معروف این منطقه تبدیل شده است. در قسمت بالایی این دره، تپه ای به نام ” حسین تپه سی” قرار دارد که دارای غار های فراوان و پر قدمت مربوط به دوران حکومت کاشانیان است. شایان ذکر است که این روستای تاریخی در فهرست آثار ملی کشورمان به ثبت رسیده است.

تورش سویی (آب ترش)، چشمه ای دارای آب ترش و گاز دار است که نوشیدن این آب برای بیماری های گوارشی و پوستی توصیه می شود.

مردان بولاغی، دارای آبی بسیار زلال، سبک و خنک که استفاده از آن برای بیماری های پوستی نظیر کهیر توصیه می شود.

چاقور چوقر، تپه ای بسیار زیبا  که در آن گونه هایی کمیاب از جانوارانی نظیر سوسمار و آفتاب پرست زندگی می کنند.

سرخان بولاغی، چشمه ای بسیار پاکیزه و دارای آب آشامیدنی خنک و گوارا که در حال حاضر برای مصارف کشاورزی از آن استفاده می شود.

دره گلستان، تپه باستانی آناهیتا، دهکده صخره ای باستانی ویند کلخوران،  چشمه آبگرم بش باجیلار، چشمه آبگرم سبلان و چشمه آبگرم گاومیش گلی (پر آب ترین چشمه آب گرم سرعین)، قره سو و سارس سو، روستای زیبای ویلا درق در نزدیکی شهر سرعین، روستای آلوراس در دامنه کوه سبلان و تله کابین و پیست اسکی معروف آن، مجتمع سنتی چشمه های گاو میش گلی، بش باجیلار (در زبان آذری به معنای پنج خواهران)، مجتمع آب درمانی سبلان، آب درمانی ۹ چشمه (پهن لو)، و ده ها چشمه آب معدنی دیگر که همگی از رشته کوه های سبلان سر چشمه گرفته اند از دیگر جاذبه های گردشگری این شهر با طراوت به شمار می روند.

 

سوغات و صنایع دستی تور سرعین

و اما، از هر چه بگذریم، از سوغات و صنایع دستی و مهم تر از همه، خوراکی های خوشمزه این دیار نمی توان گذشت. بدون شک این مورد یکی از بهترین و بدیهی ترین خوش گذرانی های طول سفر است! در سفر به سرعین می توانید سوغاتی های بی نظیری را مانند عسل طبیعی همراه با موم (انواع عسل های تهیه شده از دامنه های کوه سبلان، از جمله عسل طبیعی گشنیز، گل قنقال، چهل گیاه، آفتاب گردان، یونجه، بابونه، آویشن و گون)، حلوای سیاه، کره و سر شیر طبیعی، و آش دوغ محلی، جاجیم، نمد و ورنی، گلیم و جوراب پشمی تهیه کنید. خوراکی های خوشمزه و محلی این شهر نیز عبارتند از انواع آش، انواع کباب تهیه شده از گوشت تازه، بوز باش، کله جوش و سارج ایجی که همگی آن را می توان از رستورانها، بیرون برها و خانه های محلی سرعین تهیه و نوش جان کرد.

 

اقامت در تور سرعین

و در پایان، جهت اقامت در سرعین، گزینه های بسیار متنوعی در اختیار شماست. در این شهر زیبا، علیرغم جمعیت کمی که وجود دارد، جهت رفاه حال گردشگران عزیز، بیش از ۲۰۰ هتل و هتل آپارتمان موجود است که همگی از امکانات مناسبی برخوردارند.

در سفر به استان اردبیل، چند روز از سفر خود را به دیدن شهر سرعین اختصاص دهید تا با حس کردن طراوت و صفای بی نظیر این شهر، روحی تازه در کالبدتان دمیده شود.

 


نوشته شده در خورشید جهان

کلمات کلیدی: تور هوایی شیراز به سرعینتور سرعین اردبیل آستارا از شیرازتور سرعین از شیرازتور لحظه آخر سرعینقیمت تور سرعین با قطار