خورشید جهانخورشید جهان

با ثبت نام، من با شرایط دفتر مسافرتی خورشید جهان، سیاست حفظ حریم خصوصی، سیاست های برگشت وجه مهمان و شرایط ضمانت میزبان موافقت می کنم.

قبلا عضو شده اید؟

خورشید جهانخورشید جهان
رمز عبور را فراموش کرده اید؟

حساب کاربری ندارید؟

تور کرمانشاه

تور کرمانشاه

نام هتل درجه هتلتعداد تختهر نفر ۲ شبهر نفر ۳ شبهر نفر ۴ شب
تور کرمانشاه هتل پارسیان۵ ستارهیک تخته۶۳۲,۰۰۰ تومان۹۰۹,۰۰۰ تومان۱,۲۰۴,۰۰۰ تومان
تور کرمانشاه هتل پارسیان۵ ستارهدو تخته۳۷۲,۰۰۰ تومان۵۲۸,۰۰۰ تومان۶۸۴,۰۰۰ تومان
تور کرمانشاه هتل لاله بیستون۵ ستارهیک تخته۴۹۸,۰۰۰ تومان۷۱۷,۰۰۰ تومان۹۳۶,۰۰۰ تومان
تور کرمانشاه هتل لاله بیستون۵ ستارهدو تخته۳۲۹,۰۰۰ تومان۴۶۳,۰۰۰ تومان۵۹۸,۰۰۰ تومان
تور کرمانشاه هتل لاله بیستون۵ ستارهسه تخته۲۷۰,۰۰۰ تومان۳۷۵,۰۰۰ تومان۴۸۰,۰۰۰ تومان
تور کرمانشاه هتل لاله بیستون۵ ستارهچهار تخته۲۷۹,۰۰۰ تومان۳۸۹,۰۰۰ تومان۴۹۹,۰۰۰ تومان
تور کرمانشاه هتل حمشید۴ ستارهدو تخته۴۱۷,۰۰۰ تومان۵۹۵,۰۰۰ تومان۷۷۴,۰۰۰ تومان
تور کرمانشاه هتل جمشید۴ ستارهسه تخته۳۵۲,۰۰۰ تومان۴۹۹,۰۰۰ تومان۶۴۵,۰۰۰ تومان
تور کرمانشاه هتل جمشید۴ ستارهچهار تخته۳۱۹,۰۰۰ تومان۴۴۸,۰۰۰ تومان۵۷۸,۰۰۰ تومان
تور کرمانشاه هتل جمشید۴ ستارهپنج تخته۳۰۰,۰۰۰ تومان۴۲۰,۰۰۰ تومان۵۴۰,۰۰۰ تومان
تور کرمانشاه هتل آزادگان۴ ستارهدو تخته۵۲۹,۰۰۰ تومان۷۶۳,۰۰۰ تومان۹۹۸,۰۰۰ تومان
تور کرمانشاه هتل آزادگان۴ ستارهچهار تخته۵۲۲,۰۰۰ تومان۷۵۳,۰۰۰ تومان۹۸۵,۰۰۰ تومان
تور کرمانشاه هتل رسالت۳ ستارهدو تخته۲۹۵,۰۰۰ تومان۴۱۲,۰۰۰ تومان۵۳۰,۰۰۰ تومان
تور کرمانشاه هتل رسالت۳ ستارهسه تخته۲۷۶,۰۰۰ تومان۳۸۵,۰۰۰ تومان۴۹۳,۰۰۰ تومان
تور کرمانشاه هتل رسالت۳ ستارهچهار تخته۲۶۷,۰۰۰ تومان۳۷۰,۰۰۰ تومان۴۷۴,۰۰۰ تومان
تور کرمانشاه هتل رسالت۳ ستارهپنج تخته۲۷۷,۰۰۰ تومان۳۸۶,۰۰۰ تومان۴۹۵,۰۰۰ تومان
تور کرمانشاه هتل کوروش۳ ستارهدوتخته۳۰۸,۰۰۰ تومن۴۳۲,۰۰۰ تومان۵۵۶,۰۰۰ تومان
تور کرمانشاه هتل کوروش۳ ستارهسه تخته۲۶۲,۰۰۰ تومان۳۶۴,۰۰۰ تومان۴۶۵,۰۰۰ تومان
تور کرمانشاه هتل سینا۲ ستارهدو تخته۲۸۰,۰۰۰ تومان۳۹۰,۰۰۰ تومان۵۰۰,۰۰۰ تومان
تور کرمانشاه هتل سینا۲ ستارهسه تخته۲۵۹,۰۰۰ تومان۳۵۹,۰۰۰ تومان۴۵۸,۰۰۰ تومان

خدمات تور کرمانشاه

اقامت تور کرمانشاه در هتل با صبحانه

وسیله سفر هواپیما و اتوبوس (تور کرمانشاه به صورت هوایی و زمینی برگزار می گردد.)

ترانسفر فرودگاهی تور

۲ روز گشت کامل تور کرمانشاه

بیمه مسافرتی تور کرمانشاه


گشت های تور کرمانشاه

– روز اول تور کرمانشاه بازدید از مجموعه تاریخی بیستون، فرهاد تراش و کاروانسرای شاه عباسی، گور دخمه صحنه و دربند صحنه

– روز دوم تور کرمانشاه بازدید از منطقه زیبای دالاهو، منطقه توریستی ریجاب، بقعه بابا یادگار، مسجد ابودجانه، آبشار زیبای پیران


نکات تور کرمانشاه

نرخ تور کرمانشاه برای نوزاد زیر ۲ سال ۹۰،۰۰۰ تومان می باشد. (هوایی)

جهت کودک ۲ تا ۵ سال ۵۰۰،۰۰۰ تومان از مبالغ کسر می گردد. (هوایی)


جهت رزرو تور کرمانشاه و یا درخواست پکیج اختصاصی لطفا با ما تماس بگیرید


تور کرمانشاه

کرمانشاه، مرکز استان کرمانشاه، بزرگ ترین شهر کرد نشین ایران و نهمین شهر پر جمعیت کشور، یکی از کهن ترین شهر های کشورمان  است که با وسعت ۲۵.۰۰۹ کیلومتر مربع و جمعیت ۱.۹۵۲.۴۳۴ نفر در غرب ایران واقع شده است. بر اساس شواهد تاریخی، این شهر از نخستین مرکز های تمدن بشری بوده است که آثار ارزشمند کشورمان را در دل خود، دشت های پهن و کوه های بلندش حفظ کرده است.
مردم این شهر که اکثرشان کرد هستند، به زبان کردی کلهری و فارسی کرمانشاهی صحبت می کنند و دین و مذهب بیشاز ۸۰ در صدشان، اسلام و شیعه است. در سفر به کرمانشاه، جاذبه های گردشگری این شهر، سوغات و صنایع دستی بی نظیر و خوراکی های منحصر به فردش تا ابد در خاطر هر گردشگری خواهد ماند. در این سفر نیز با ما باشید تا از این شهر تاریخی بیشتر بدانیم.

 

آب و هوای کرمانشاه

شهر کرمانشاه در ارتفاع ۱۲۰۰ متری از سطح دریا واقع شده است و از جانب شمال با شهرستان روانسر، از سمت جنوب با اسلام آباد غرب، از شرق با صحنه و هرسین و از جتنب غرب به دالاهو منتهی می شود. کرمانشاه دارای آب و هوایی گرمسیری، تابستان های گرم و زمستان های معتدل است. میانگین دمای سالانه در این شهر ۱۴ درجه سانتی گراد و متوسط بارش باران، ۴۵۶ میلی متر است.
بهار، بهترین زمان سفر به کرمانشاه، با طبیعتی سر سبز و آب و هوایی مطلوب و دلپذیر، بیشترین تعداد گردشگر را داراست. در فصل تابستان به ویژه دو ماه نخست آن، به دلیل گرمای هوا گذر کم تر گردشگری به این دیار می افتد. هر چند که در اواخر شهریور ماه به دلیل تعدیل گرما، این شهر دوباره پر از مسافر می شود. پائیز کرمانشاه به دلیل آب و هوای دلپذیری که داراست می تواند به عنوان یکی از زمان های مناسب سفر در نظر گرفته شود. زمستان آن، اما، به دلیل بارش برف و باران و سرمای نسبی هوا برای سفر توصیه نمی شود.

 

جاذبه های گردشگری تور کرمانشاه

کرمانشاه دارای جاذبه های گردشگری فراوانی است که برخی از آن ها شهرت ملی دارند. معروف ترین این جاذبه ها عبارتند از: طاق بستان (مشهورترین جاذبه گردشگری کرمانشاه و مربوط به دوران ساسانیان)، بلوار طلق بستان (طولانی ترین بلوار جنگلی ایران به طول ۳۶۰۰ متر)، پارک کوهستان (یکی از بزرگ ترین پارک های کرمانشاه)، تکیه بیگلربیگی (بنایی شهیر مربوط  به دوران قاجار)، مسجد جامع شافعی (یکی از زیبا ترین و تماشایی ترین مسجدهای ایران)، تکیه معاون الملک (مربوط به دوره قاجاریان)، و بازار کرمانشاه (دارای قدمت صد و پنجاه ساله).

 

جاذبه های گردشگری اطراف کرمانشاه

سراب نیلوفر:  در فاصله ۲۵ کیلومتری از مرکز کرمانشاه، غار پرآو: در فاصله ۳۰ کیلومتری از مرکز کرمانشاه، محوطه تاریخی و سنگ نوشته های بیستون: در فاصله ۳۸ کیلومتری از مرکز کرمانشاه، معبد آناهیتا:  در فاصله ۱۰۰ کیلومتری از مرکز کرمانشاه، غار قوری قلعه: در فاصله ۱۱۰ کیلومتری از مرکز کرمانشاه.

کرمانشاه برای آن دسته از گردشگران که دوستدار تجربه هیجان و تفریح هستند، دارای جاذبه های تفریحی نظیر پرواز با پارا موتور، پارا گلایدر، سقوط آزاد، دیواره نوردی، سنگ نوردی و غار نوردی نیز می باشد.

 

سوغات و صنایع دستی تور کرمانشاه

نان برنجی و نان خرمایی از معروف ترین و پر طرفدار ترین سوغاتی های کرمانشاه هستند. روغن کرمانشاهی، گیوه، جاجیم، گلیم، ابزار آلات موسیقی (سه تار، دیوان، دف و تنبور)، ابزارهای فلزی، انواع حصیرها، قلم زنی های روی مس، موج، نمد، سجاده و قالی از دیگر سوغاتی ها و صنایع دستی این دیار به شمار می روند.

 

خوشمزه های تور کرمانشاه

گردشگرانی که به کرمانشاه سفر می کنند می توانند علاوه بر تجربه جاذبه های گردشگری و خرید سوغات و صنایع دستی بی نظیر، از لذت چشیدن طعم خوراکی های خوشمزه این شهر نیز برخوردار شوند. خورش خلال (یکی از خوشمزه ترین و معروف ترین غذا های کرمانشاه که با پیاز، روغن، گوشت گوساله، خلال بادام، زرشک سیاه، زعفران و لیمو عمانی پخته می شود)، دنده کباب (از دیگر غذا های لذیذ و معروف این دیار که با دنده گوسفند، سیر، پیاز، سماق، فلفل سیاه، روغن زیتون و رب گوجه پخته می شود).
آش دوینه یا ترخینه (شامل بلغور گندم یا جو خیس خورده در شیر یا دوغ ترش که با پیاز و سبزی آش پخته می شود)، نان برنجی یا کلوچه برنجی (شامل آرد برنج، کره، شکر، تخم مرغ، گلاب، تخم خرفه و زعفران)، کاک تخم مرغی (که از موادی همم چون شکر، زرده تخم مرغ
، هل، دارچین، زعفرانو روغن تهیه می شود). نان خانقی یا نان خرمایی، جرگ و بز، پرشت،  شلمین، سیب پلو، ذورده، نان شکری و چنگال از دیگر خوشمزه های معروف کرمانشاه به شمار می روند.

 

اقامت در تور کرمانشاه

انواع هتل، هتل آپارتمان، مهمان سرا، خانه معلم، اقامت گاه های بوم گردی، منزل های مبله و امکانات کمپینگ جزء گزینه های اقامتی است که در اختیار گردشگران عزیزی که به این شهر سفر می کنند قرار دارد.

 

تردد در تور کرمانشاه

اگز با ماشین شخصی خود به کرمانشاه سفر نکرده اید، جهت تردد در این شهر می توانید از اتوبوس، تاکسی، ماشین اجاره ای و  تاکسی بی سیم با خیال راحت استفاده کنید. برای دیدن شهر ها و جاذبه های اطراف کرمانشاه تاکسی و  ماشین های دربستی نیز در اختیار شما عزیزان قرار دارند.


نوشته شده در خورشید جهان

کلمات کلیدی: تور کرمانشاه گردی – برنامه تور کرمانشاه – تور یک روزه کرمانشاه – تور یک روزه اطراف کرمانشاه – تور طبیعت گردی کرمانشاه