خورشید جهانخورشید جهان

با ثبت نام، من با شرایط دفتر مسافرتی خورشید جهان، سیاست حفظ حریم خصوصی، سیاست های برگشت وجه مهمان و شرایط ضمانت میزبان موافقت می کنم.

قبلا عضو شده اید؟

خورشید جهانخورشید جهان
رمز عبور را فراموش کرده اید؟

حساب کاربری ندارید؟

تور بوشهر

تور بوشهر

نام هتلدرجه هتلهر نفر در اتاق ۲ تخته (۲ شب)هر نفر در اتاق ۲ تخته (۳ شب)هر نفر در اتاق ۲ تخته (۴ شب)هر نفر در اتاق ۳ تخته (۲ شب)هر نفر در اتاق ۳ تخته (۳ شب)هر نفر در اتاق ۳ تخته (۴ شب)
تور بوشهر هتل یاس۲ ستاره۴۰۰,۰۰۰ تومان۵۷۰,۰۰۰ تومان۷۵۰,۰۰۰ تومان۵۰۶,۰۰۰ تومان۷۲۹,۰۰۰ تومان۹۵۲,۰۰۰ تومان
تور بوشهر هتل پرواز۳ ستاره۴۸۲,۰۰۰ تومان۶۹۳,۰۰۰ تومان۹۰۴,۰۰۰ تومان۵۷۲,۰۰۰ تومان۸۲۸,۰۰۰ تومان۱,۰۸۴,۰۰۰ تومان
تور بوشهر هتل پلاس ۲۳ ستاره۵۴۸,۰۰۰ تومان۷۹۲,۰۰۰ تومان۱,۰۳۶,۰۰۰ تومان۷۵۰,۰۰۰ تومان۱,۰۹۵,۰۰۰ تومان۱,۴۴۰,۰۰۰ تومان
تور بوشهر هتل جهانگردی۳ ستاره۵۹۰,۰۰۰ تومان۸۵۵,۰۰۰ تومان۱,۱۲۰,۰۰۰ تومان۷۱۸,۰۰۰ تومان۱,۰۴۷,۰۰۰ تومان۱,۳۷۶,۰۰۰ تومان
تور بوشهر هتل ناکو۳ ستاره۶۰۶,۰۰۰ تومان۸۷۹,۰۰۰ تومان۱,۱۵۲,۰۰۰ تومان۷۷۰,۰۰۰ تومان۱,۱۲۵,۰۰۰ تومان۱,۴۸۰,۰۰۰ تومان
تور بوشهر هتل پلاس۳ ستاره۶۱۰,۰۰۰ تومان۸۸۵,۰۰۰ تومان۱,۱۶۰,۰۰۰ تومان۷۵۰,۰۰۰ تومان۱,۰۹۵,۰۰۰ تومان۱,۴۴۰,۰۰۰ تومان
تور بوشهر هتل پاسارگاد۳ ستاره۷۸۴,۰۰۰ تومان۱,۱۴۶,۰۰۰ تومان۱,۵۰۸,۰۰۰ تومان۹۰۰,۰۰۰ تومان۱,۳۲۰,۰۰۰ تومان۱,۷۴۰,۰۰۰ تومان

خدمات تور بوشهر

بلیط رفت و برگشت تور بوشهر

اقامت تور در هتل همراه با صبحانه


نکات مهم تور بوشهر

به نرخ های فوق، نرخ بلیط رفت و برگشت تور بوشهر اضافه می گردد.

تعداد شب های اقامت و هتل های تور مذکور بنا به خواست مسافر قابل تغییر می باشد.


جهت رزرو تور بوشهر و یا درخواست پکیج اختصاصی لطفا با ما تماس بگیرید


تور بوشهر، دیار مردمی خونگرم و مهربان

اگر تا به حال به بوشهر سفر نکرده اید دست به کار شوید. بار سفر ببندید و این چند دقیقه را با همراه باشید تا از تجربه این همه زیبایی، اصالت، مهربانی و خونگرمی به وجد آیید و نخستین مقصد بعدی سفر واقعیتان را مهمان این شهر زیبا باشید. شهر بوشهر؛ با جمعیت ۵۹۴,۲۹۸ نفری و ساحت ۷۴۲,۲۲ کیلومتر مربع، مرکز استان بوشهر، یکی از معروف ترین و متفاوت ترین شهر های جنوبی و بندری کشورمان است با انواع جاذبه های گردشگری، خوراکی های محلی و سوغات و صنایع دستی بی نظیر. در این شهر، احساس غربت نمی کنید. فضای شهر، آن چنان دل انگیز است و مردم آن،  آنقدر خونگرم و مهربانند که انگار دارید در شهر خود، گشت و گذر می کنید. این شهر به دلیل واقع شدن در ساحل خلیج فارس، وجود نیروگاه هسته ای، کشاورزی و نخلداری، صادرات و واردات، از اهمیت بسزایی برخوردار است.

با ما همراه باشید تا اندکی از جزئیات و حال و هوای این بندر زیبای جنوبی برایتان بگوییم:

 

جاذبه های گردشگری تور بوشهر

بوشهر دارای جاذبه های گردشگری فراوانی است که هر یک به نوبه خود ریشه در تاریخ  و فرهنگ کشورمان دارد. معروف ترین جاذبه گردشگری بوشهر، بافت قدیم است که معماری آن، متاثر از معماری کشورهایی هم چون آفریقا و هند است که البته قدمت این بافت را به دوران افشاریان نسبت می دهند. این اثر ارزشمند در سال ۱۳۷۸ به ثبت آثار ملی کشورمان رسید. از دیگر جاذبه های تاریخی این شهر می توان به خانه قاضی (مربوط به دوران زندیه و دارای ثبت ملی)، عمارت ملک (مربوط به دوران قاجاریه و دارای ثبت ملی)، عمارت دهدشتی (مربوط به دوران قاجاریه)، عمارت طاهری، موزه مردم شناسی (مربوط به دوران قاجاریه)، موزه تاریخ پزشکی خلیج فارس، گورستان مهاجمان انگلیسی و مدرسه سعادت (مربوط به دوران قاجاریه و دارای ثبت ملی) اشاره کرد.

البته جاذبه های بوشهر، به همین چند مورد محدود نمی شود. ساحل زیبای این شهر یکی از پر طرفدار ترین جاذبه های گردشگری آن است. به ویژه با وجود امکاناتی نظیر انواع رستوران و کافی شاپ و بازار های ساحلی، این قسمت از شهر، تا ساعات پایانی شب، پذیرای آن دسته از گردشگران اهل دلی است که نشاط سفرشان را با استقبال از موسیقی زنده بوشهری و همراهی و هم خوانی، دست زدن و کل کشیدن با این گروه ها، دو چندان می سازند. یادتان باشد در سفر به بوشهر، گشت و گذر در ساحل قدیمی ریشهر و هم چنین بافت تاریخی شهر را از دست ندهید! گذر از کوچه پس کوچه های باریکی که از جای جای آن صدای موسیقی محلی به گوش می رسد، جان و دلی تازه به آدم می بخشد.

 

سوغات، صنایع دستی و خوشمزه های تور بوشهر

در دیار مردم مهربان و خونگرم بوشهر می توان سوغات و صنایع دستی های منحصر به فردی را یافت. گلیم بافی، عبا دوزی، سوزن دوزی، گیوه دوزی و حصیر بافی، از دیر باز به عنوان مهم ترین صنایع دستی این شهر شناخته شده اند.

گردشگران می توانند علاوه بر صنایع دستی مذکور، خوراکی های خوشمزه ای را  از قبیل پنیر نخل یا غاپ (پنیری بسیار گران و خوشمزه که از قسمت پایینی و میانی نخل گرفته می شود)، خرما، خارک (خرمای نارس)، ترشی انبه، لیمو عمانی و بادمجان، حلوا پسکی و حلوا سنگک، و انواع ماهی و میگو به عنوان ره آورد به شهر خویش به ارمغان ببرند.

 

 خوراکی های محلی تور بوشهر

اکثر مردم جنوب کشور به کیفیت و مزه خوراکی هایی که می خورند و به ویژه برای پذیرایی از مهمان استفاده می کنند، بسیار اهمیت می دهند. در واقع یکی از اصول مهمان نوازی شان، کیفیت پذیرایی از مهمان است. این نکته در خصوص پذیرایی از گردشگران شهرشان نیز صادق است. در جای جای این شهر می توانید خوشمزه ترین خوراکی های محلی را با بهترین طعم و مزه تجربه کنید. خوراکی های خوشمزه ای که با شنیدن اسمشان، دهنتان آب می افتد! اکثر غذاهای این شهر، به مانند دیگر شهر های جنوبی کشور، دریایی است. دیگر چه چیزی بهتر از این؟ هم سالم و هم خوشمزه!

قیمه بوشهری، فلافل، پاکورا، دمپخت ماهی (لخ لاخ)، قلیه ماهی، قلیه میگو، ماهی ته انداز، میگو سوخاری، میگو پلو، دو پیازه میگو، مجبوس، شکر پلو و دو قوس ماهی، خوراکی های محلی است که می توانید در این شهر نوش جان کنید. آن دسته از گردشگرانی که به خوردن غذاهای دریایی علاقه ای ندارند، نگران نباشند. در این شهر مهمان نواز، انواع غذاهای دیگر نیز در رستوران ها و بیرون بر ها یافت می شود.

 

اقامت و تردد درون شهری در تور بوشهر

در این شهر از انواع هتل تا هتل آپارتمان گرفته تا سوئیت و خانه های مبله و دربستی و هم چنین اقامت گاه های بوم گردی، همه وهمه در اختیار شما گردشگران عزیز است. در صورتی که در شرایط هوایی مناسب (اوایل بهار و اوایل پائیز) به این شهر سفر می کنید دیگر اصلا نگران اقامت خود نباشید. چه بهتر از کمپینگ در پارک های وسیع و کنار ساحل زیبای بوشهر و لذت و آرامش صدای دریا و حس کردن حال و هوای دوست داشتنی جنوب؟؟

تردد درون شهری نیز در بوشهر بسیار آسان است. در تمامی ساعات روز تا پایان شب، جهت رفت و آمد به هر یک از نقاط شهر تاکسی و اتوبوس های شهری در اختیار شماست.  حتی برای رفتن و بازدید از شهر های مجاور بوشهر از قبیل گناوه، برازجان، عسلویه، دیّر و . . . ماشین های سواری که در میدان ابتدای شهر وجود دارد، شما را به راحتی به مقصد می رسانند. شایان ذکر است که در اکثر شهرهای بندری، به دلیل ماهیت تجاری شان، بیشتر مغازه تا تا دیر وقت باز هستند و امکانات تردد نیز مهیاست. بنابراین، خرید و شب گردی خود را با آرامش انجام دهید و نگران وسیله نقلیه نباشید.

 


نوشته شده در خورشید جهان

کلمات کلیدی: تور ایرانگردی از بوشهرتور بوشهر گردیبرنامه تور بوشهرتور استان بوشهرتور بوشهر هواییتور زمینی از شیراز به بوشهر